Hillora'yı Tanıyalım

Bir dermokozmetik markasından ne beklersiniz? Güzelliğe, sağlığa dair önyargılarınız, hassas noktalarınız nelerdir? Sizi ne kadar tanıyoruz ya da ihtiyaçlarınızı biliyor muyuz?

Bu soruların tüm cevaplarını verebilecek tecrübeye ulaşmamızın ardında 15 yıllık bir güzellik ve sağlık sektörü geçmişimiz bulunmaktadır. Güzellik, estetik, sağlık ve zayıflama alanlarında her yaştan her meslekten ve coğrafyadan insanların ihtiyaçlarını etkili bir şekilde analiz edip yenilikleri takip ederek uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.

Sektördeki tecrübemizi bir dermokozmetik markası haline getirme fikri bizleri oldukça heyecanlandırdı. Daha fazla insana ulaşmak her eve sağlığı, güzelliği ulaştırmak ve yıllanmış tecrübemizi paylaşmak istedik. Nasıl ki ‘’flora’’ kelimesi bir bölgedeki tüm bitki türlerini ifade ediyorsa biz de tüm ihtiyaçlara hitap eden bir marka kurmanın hayaliyle marka adımızı Hill-flora ‘’çiçekli tepe’’ olarak belirledik. Bu bağlamda ilk ürün fikrinin ortaya atılmasından, bitkisel içeriğine, dijital tasarımından, satış operasyonuna kadar tüm arge çalışmalarımızı titizlikle yürüttük ve bugün Hillora markasını sizlere sunuyoruz. Markamız bünyesinde yüz ve vücut kremleri, serumlar, cilt bakım ürünleri ve bitkisel çaylar yer almaktadır. Ürünlerimizin tüm klinik ve dermatolojik testleri tamamlanmış olup ÜTS (Ürün Takip Sistemi) kayıtları yapılmış, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Tüm laboratuvar testlerinde etkisi sayısal verilerle ispatlanmıştır.

Hillora Cosmetics %100 yerli ve milli sermaye ile kurulmuş olup misyon olarak kusursuz müşteri memnuniyetini esas almakla beraber yenilikçi, pozitif ve memnuniyet odaklı bir marka anlayışına sahiptir.

Şimdi Feel The Beauty sloganımızın ışığında doğanın ilham veren formülüne sahip Hillora ’nın eşsiz gücünü hissetme zamanı…